Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plný odpadkový koš
Datum nahlášení
01.09.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, bydlím v ulici Doubravická 1656/1 v Teplicích. na Mapě jsem vyznačil koš, který je z nějakého mě neznámého důvodu stále vrchovatě plný a tudíž se odpadky válí okolo. Za řešení této situace pobažuji odstranění koše z tohoto místa, neboť odpadky tam pravděpodobně nosí někdo kdo už nechce udělat těch pár kroků navíc ke kontejnerům naproti našemu domu. V odpadkové koši je obvykle velký idelitový pytel a ne jednotlivé odpadky případných kolemjdoucich.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Instalace tohoto koše byla provedena na základě požadavku nájemníků z přilehlých objektů s tím, že např. při venčení psů zde koš postrádali, proto bychom jeho stanoviště neradi obratem rušili. Svoz tohoto odpadkového koše má probíhat 3x týdně, kontaktuji tedy dispečink a nechám prověřit zda na něj posádka nezapomíná a svoz skutečně probíhá, případně bychom zkusili navýšit četnost svozu na 5x týdně. Pokud by ani tato opatření nepomohla, byli bychom skutečně nuceni k jeho odstranění.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email