Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Lampa je špatně nakloněna
Datum nahlášení
01.09.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, od doby, kdy jste v mé ulici vyměnili světlo na lampě, tak nemůžeme s několika lidmi v panelovém domě dobře spát, jelikož Vaše lampa osvětluje strašně moc několik domácností. Bylo by dobré, kdyby někdo na tuto lampu aspoň namontoval nějaký kryt, jelikož je to opravdu nesnesitelné. Dále je zajímavé, že v celé ulici svítí lampa žlutě, ale na tuto jedinou lampu nějaký inteligent namontoval bíle světlo, které svítí jako blázen. Doporučuji se zajít na toto místo podívat a vyzkoušet si spánek v mém bytě, jelikož se kvůli tomu světlu ani nevyspíte. Byl bych moc rád, kdyby někdo zjednal nápravu. Předem Děkuji za kladné vyřízení Bouša.
Lokalita závady
Zrenjaninská 348/11, Teplice, 415 03, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Váš požadavek byl předán správci VO k posouzení a řešení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email