Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Umístění nových odpadních košů
Datum nahlášení
01.10.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, bylo mi možně umístit před dům Ant. Sochora 1516/2, nové odpadní koše.
Lokalita závady
Antonína Sochora 1340/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prostor před tzv. Božím prstem bude osazen 2 ks odpadkových košů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email