Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bezdomovec v neodtaženém autovraku
Datum nahlášení
01.10.2019
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
U Salesiánského střediska v ulici Pod školou je ve více než rok odstaveném autovraku nastěhovaný bezdomovec. Kolem vytváří skládku a fekální žumpu. Prosím, aby město Teplice angažovalo např. Armádu spásy, která s těmito lidmi umí v terénu pracovat a poskytovat jim zázemí na zimu tak, aby vše nebylo na lidech v panelácích v okolí.
Navíc autovrak má být už dávno odtažený.
Lokalita závady
Rovná 277, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předám příslušným odborům a pracovníkům.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email