Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vybudovat chodník
Datum nahlášení
01.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Žádost o vybudování chodníků za telefonní budkou směrem k přechodu pro chodce v ulici Trnovanská. Současný stav je vyšlapaná blátivá cestička - jelikož každý využívá kratší přímou cestu než obcházet telefonní budku.
Lokalita závady
ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš požadevek vedema v patrnosti, v současné době s vybudováním chodníku neuvažujeme.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email