Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený mobiliář na dětském hřišti
Datum nahlášení
01.11.2015
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dětské hřiště v ul Kosmonautů, na hracím "autě" je závad více, v příloze jen jedna fotodukumentace.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala správci, který herní prvek prohlídne a objedná náhradní díly. Po dodání náhradních dílů bude herní prvek opraven. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email