Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Náledí na chodníku
Datum nahlášení
01.12.2018
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Náledí na chodníku mezi ulicemi Javorová a Topolová,směrem na zastávku MHD
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kalamitní stav, náledí na celém území města, byl během soboty odstraněn.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email