NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

011220_a702

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Keř zasahující do půlky chodníku

Datum nahlášení
01.12.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V ulici Vrchlického u obchodu Bytový interier Lorencovi zasahuje přerostlý ,neudržovaný keř do půlky chodníku.

Lokalita závady
Masarykova třída 2416/56, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 3/12/2020 bude situace prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email