Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící zrcadla
Datum nahlášení
02.01.2017
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den,poprosil bych o rychlé doplnění zrcadel v křižovatce.Na místě to vypadá po dopravní nehodě,nicméně je to na místě bez nich velice složité i pro autobusy.Dekujem :)
Lokalita závady
ulice Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Provedeme příslušná opatření.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy
Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email