NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020120_0cf2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící dopravní značení

Datum nahlášení
02.01.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Křižovatka ul. Masarykova třída x Vrchlického, pravděpodobně po provizorní zadlážděné opravě vodovodu uprostřed křižovatky o několik cm propadlé, velká díra, neoznačená, např. večer bez provozu při rychlosti 50km/h to není vidět, resp. na poslední chvíly, kdy to jsou pro auto silné rány. Je to neoznačené již několik dnů. Stačilo by DZ A7a případně upozornění na dočasně doporučenou sníženou rychlost např

Lokalita závady
Vrchlického, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace, bude osazeno dopravní značení a provedena oprava.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email