NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020120_fed7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící asfalt po opravě - Maršovská

Datum nahlášení
02.01.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V létě byla havárie vody. Po opravě závady došlo i na opravu chodníku, ale asfaltu bylo asi málo, zůstal malý trojúhelník bez opravy. Poté se dělala oprava asfaltového povrchu na přilehlém parkovišti, ani tentokrát nebylo opraveno.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email