NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020217_526c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená vozovka

Datum nahlášení
02.02.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Buzulucká ul., vozovka před domem 446. Uprostřed vozovky je dost velká "díra", která se postupně zvětšuje a zřejmě i prohlubuje.

Lokalita závady
Buzulucká 446, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email