Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavené auto v Trnovanské ulici před Bowlingem
Datum nahlášení
02.02.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Před Panorámou Bowling stojí už 3/4 roku stojící auto Fiat , světlé barvy SPZ 4U9 2223 bez pohybu,.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno zda došlo k naplnění ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb. a vyzván provozovatel.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email