NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020319_046f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí vyklizovací šipka- křižovatka Nákladní ul.

Datum nahlášení
02.03.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den,již delší dobu nesvítí tzv.vyklizovací šipka na semaforu na křižovatce z ul.Nákladní pro odbočení vlevo do ulice Spojenecké. Děkuji za odstranění závady.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Za chybný chod (případně nefunkčnost) vyklizovací šipky může nejspíše deformovaná, případně již přerušená, indukční smyčka umístěná v krytu vozovky. Oprava této závady je náročnějšího charakteru, jelikož je nutné odstranit vrstvu asfaltu, pod kterou se předmětná indukční smyčka nachází. To vše při intenzitách dopravy, které na ulici Nákladní jsou, činí opravu dosti problematickou. Vlastník předmětné komunikace (Česká republika, respektive správce - ŘSD) však v letošním roce plánuje v tomto úseku ulice Nákladní obnovu povrchu, při které my provedeme opravu, případně náhradu, vadné indukční smyčky (a nejspíše i všech ostatních). Přesný termín opravy povrchu komunikace ze strany ŘSD nám zatím není znám.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, Jakub Číže.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email