NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020421_b7fa

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Plné popelnice a odpadky kolem nich...

Datum nahlášení
02.04.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Plné popelnice na tříděný odpad papír

Lokalita závady
Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. K přeplňovaným nádobám na papír, pravděpodobně podnikatelskými subjekty, bych chtěla uvést, že podnikatelé, které mají své provozovny pronajaté od bytového družstva, by si odpady vyprodukované při své činnosti měli odstraňovat na své náklady a předávat je osobě oprávněné převzít odpad. Po odeznění covidové situace, bude provedena fyzická kontrola provozoven v objektu tzv. Desetipatráku. Minulý týden jsem oslovila vlastníka nemovitosti, který pronajímá provozovny, aby mi sdělit nájemce provozoven, které písemně vyzvu k doložení dokladů o odstraňování odpadů z provozovny včetně tříděných.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email