Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka kus od tělesa silnice I. třídy
Datum nahlášení
02.04.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dnes jsem si ze silnice všimnul černé skládky kousek od silnice I. třídy.
Fotografii nepřikládám, není možno v místě bezpečně zastavit.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění velkoobjemového odpadu bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email