NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020424_0afe

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Opustene veci bezdomovce u Drahkova

Datum nahlášení
02.04.2024

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
V Teplicich u Drahkova jsou delsi dobu opustene veci bezdomovce - nakupni kosik a dalsi pytle. Nekolok dnu to tam stalo, pak to nekdo prevratil a takto je to tam do dnes.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email