Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dlouhodobě přeplněný kontejner na sklo
Datum nahlášení
02.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Vedle panelového domu je zelený kontejner na tříděný odpad - sklo. Ten je buď dlouhodobě vůbec nevyvážený, nebo je vyvážený jen velmi zřídka, protože je trvale přeplněný a v okolí je nepořádek. Viz foto.
Lokalita závady
U Červeného kostela 1851/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontejner na sklo v ul. Jiřího z Poděbrad je svážen v intervalu 1x 14 dní. Zajistíme nyní mimořádný vývoz, při pravidelných kontrolách se na toto stanoviště zaměřím a zvážím doplnění další nádoby.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email