NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020519_a5cb

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Poškozený semafor pro chodce

Datum nahlášení
02.05.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, poškozený semafor pro chodce, spadlé či utržené stříšky světel, jedná se o semafor od parkoviště směrem ke gymnáziu.

Lokalita závady
ulice Čs. dobrovolců, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Informace byla předána správci světelné signalizace. Hezký den.

_________________________________________________________
EDIT: Závada byla správcem světelné signalizace odstraněna.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email