NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020522_426b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený a děravý poklop kanálu

Datum nahlášení
02.05.2022

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Víko je rozpadlé, jsou v něm díry.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět zašleme potencionálním vlastníkům zařízení ke zjednání nápravy.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email