Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
02.06.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Samý díry v chodníku v ulici Ruská. Je to už takhle několit let a pořád s tím město nic nedělá....Prosím šlo by to letos? Díky
Lokalita závady
ulice Ruská 1549/9, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Rekonstrukce v této ulici by měla proběhnout v roce 2020. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email