Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hromada odpadu
Datum nahlášení
02.06.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Poté, co byl odvezen velkokapacitní kontejner, zbyla po něm hromada odpadků. Už druhým týdnem musím z okna koukat, jak vítr roznáší odpadky po okolních ulicích. To jako Pedersen nenašel celou dobu čas svézt zbytek? Nebo se na to vykašlali? Myslím, že město jim platí velmi slušně na to, aby se člověk musel "brodit" v odpadcích, když jde vyhodit tříděný odpad (který kolikrát také "přetéká") :-(
Lokalita závady
Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů po odvozu velkokapacitního kontejneru bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email