Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlá cesta
Datum nahlášení
02.06.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Jedná se o chodník z Třešňovky směr Nová Ves, podél rychlostní komunikace směr Bílina. Keře zarůstají chodník a cesta se stává téměř neprůchodnou a pro maminky s kočárem je to velký problém. Zcela zde také chybí veřejné osvětlení.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel tento pozemek není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. S Vaším podnětem se obraťte na majitele pozemku.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email