Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysypané popelnice
Datum nahlášení
02.07.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Opakovaně vysypané odpadky u popelnic a utržené víko jedné z plastových nádob u ulici Sovova 1239/4.
Lokalita závady
Sovova 1239/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, nádobu nahlašuji k výměně, která proběhne nejpozději do týdne. Odpadky ve stanovišti nádob budou uklizeny svozovou posádkou při pravidelném svozu nádob, tj. dnes.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email