NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020718_f96d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Prach, spad, nepořádek, úklid

Datum nahlášení
02.07.2018

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Závada č. 220618_c9c3, není odstraněna, ač jste napsali, že ano! Psal jsem i na e-mail příslušné pracovnice, ale žádná reakce! Pokud nestačíte na řešení, nebo záměrně nereagujete na stížnost, či reagujete nepravdivě, nejste člověk na správném místě a bude třeba se tím zabývat! Opakovaně posílám další fotky i s datem pořízení! Není nám nic platné, že každý týden projede zametací stroj po chodnících, když neuklízí chodníky před domy, ani parkoviště! Prach se vířením větru pochopitelně přemisťuje dál, teda i na zametané chodníky...

Lokalita závady
Scheinerova 1835, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, na závadu č. 220618 c9c3 ze dne 26.6. 2018, jsem Vám, vážený pane, odpověděla týž den a ráda Vám zopakuji část mojí odpovědi na Vaši stížnost ohledně prašnosti. Připomněla jsem Vám též, že speciálně parkoviště, o kterém se zmiňujete, bylo v loňském roce ručně zametáno minimálně 2x včetně vedlejších přístupových chodníků, které nejsou zahrnuty do pravidelného úklidu. Dále jsem Vám sdělila, že v letních měsících proběhne mimořádný úklid parkovišť, které nejsou zahrnuty do pravidelného čištění a ráda Vám včas sdělím přesný termín úklidu.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email