Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Seřízení hodin
Datum nahlášení
02.07.2020
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Nefungující hodiny na budově hlavího vlakového nádraží
Lokalita závady
Nádražní náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, budova nádraží není v majetku města, tudíž oprava nebo seřízení hodin není v jeho gesci.
Kontaktovala jsem správce budovy, který přislíbil nápravu. Časový horizont však neodhadl.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email