Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Janáčkovy Sady
Datum nahlášení
02.07.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,téměř celý les je posekaný,bohužel až na hlínu.Jaký to má účel? Okolí princezny,vlka,kocoura Mikeše atd. v pohádkovém lese.Děkuji za odpověď.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve čtvrtek 08/07/2021 se zajedu do Pohádkového lesa podívat a Vámi popsaný stav vyhodnotit.
Faktem je, že na řadě míst v Janáčkových sadech, zejména kde je hustší porost, tráva nikdy moc nerostla, naopak na "světlejších" místech je pak přerostlá.
Řada lidí si na Janáčkovy sady stěžovala, že je neposekáno a děti si z návštěvy této lokality nosí klíšťata...
Podívám se na příslušná místa, která popisujete, a s dodavatelskou firmou se domluvím na rozumném kompromisu.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email