NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020817_ba1a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpaky na chodníku- chybí instalace odpadkovýc košů

Datum nahlášení
02.08.2017

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den. Prosím o instalci odpadkových košů v ulici Ant.Sochora blok 1305 - 1321 . Chodník,který vede podél našeho bloku slouží obyvatelům a jiným chodcům našeho města. Absence odpadkových košů podél chodníku nahrává těm, kteří litují několika desítek metrů ke kontejnerům, které ovšem stojí při vozovce. ODHAZUJÍ TEDY ODPADKY PŘÍMO NA CHODNÍK! CHYBÍ NÁM ZDE I MOŽNOST ODHODIT DO ODPADKOVÝCH KOŠŮ I ZVÍŘECÍ EXKREMENTY. Velmi se přimlouvám za obyvatele našeho bloku : NAJDE SE DOBRÁ VŮLE U PŘÍSLUŠNÉHO ÚŘEDNÍKA, KTERÝ SI UDĚLÁ ČAS A PŮJDE SI OBHLÉDNOUT SITUACI A ZASADÍ SE SVOU MOCÍ A NECHÁ KOŠE NA ODPADKY NAINSTALOVAT? BLOK DŮMŮ V UL.25.února V BLÍZKOSTI Speciální ZŠ a MŠ má zabudovány koše na odpadky u každého vchodu do bloku. Věřím, že nenecháte tento problém,který nás velmi trápí a obtěžuje " zamést pod koberec". Věřím Vám a přeji si, abyste nás nezklamali. DĚKUJI VÁM A PŘEJI KRÁSNÉ DNY.

Lokalita závady
Antonína Sochora 1307/13, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za podnět, Vámi zmíněnou lokalitu jsem si prošla a cca do měsíce by měly být instalovány 4 ks odpadkových košů, které budou umístěny podél chodníku kolem obou bloků panelových domů. Speciálně upravené koše na psí exkrementy, které jsou oproti klasickým odpadkovým košům vybaveny zásobníkem na sáčky se v Teplicích bohužel neosvědčily. I přes pravidelné doplňování sáčků 5x týdně, velmi často hromadně mizely celé role sáčků nebo byly naopak rozházené po okolí, omotané kolem stromů, laviček či nalétané v křoví a pro potřeby občanů, venčících své psy, byly přes veškerou snahu, dostupné spíše výjimečně. Instalovány tedy budou koše klasické bez zásobníku na sáčky, s tím, že samozřejmě sebrané psí exkrementy do nich vyhodit lze, jen sáčky si majitelé psů při venčení musí zajistit vlastní.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email