Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Značka zakrytá větvemi
Datum nahlášení
02.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Značení hlavní silnice je zakrytá větvemi stromu.
Lokalita závady
ulice Rokycanova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět 07/09/2017 prověřím a o nápravě vás budu informovat.
Děkuji za pochopení
--------------------------------------
Ořez značky bude proveden v termínu do 15/09/2017.
Děkuji za upozornění a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email