Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodtéká dešťová voda
Datum nahlášení
02.09.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Před garáží je ucpaný odtok vody. Prosím odstranit. Stříkající voda od projíždějících aut ničí vrata garáží. Snažili jsme se vyčistit svépomocí, ale bez techniky to nelze.
Lokalita závady
Libušina ev. č. 2009, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na vyčištění dešťové vpusti se pracuje. Oprava vpusti byla v minulých dnech dokončena.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email