Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na detskem hristi
Datum nahlášení
02.10.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na detskem hristi v proseticich u zeleneho panelaku (Pod Hvezdarnou) je odpad viz foto.
Lokalita závady
část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení technika střediska údržby zeleně dodavatelské firmy by mělo být hřiště (a jeho okolí) již uklizeno.
Děkuji a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email