NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

021017_5374

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Situace na parkovišti

Datum nahlášení
02.10.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Situace na parkovišti v ulici Unčínská mezi večerkou a starým domem: Na parkovišti někteří řidiči parkují na místech, která k tomu nejsou určená. Jedná se o pruh určený na vjezd po levé straně (z pohledu vjíždějícího)). Při vyjíždění z bočních pruhů pak musí řidiči při obsazeném parkoviště několikrát vyjet a zase couvnout, aby se mohli srovnat a malým prostorem se protáhnout. Dále na konci dvou pruhů vpravo jsou místa pro vycouvání zaparkovaných aut v posledním boxu. Tam parkují auta a ty správně zaparkovaná jen velmi těžko vyjíždí. Navrhuji na uvedená místa nakreslit výraznou žlutou čáru.

Lokalita závady
ulice Unčínská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. informaci předáme městské policii a pokud bude po místním šetření shledán Vás podnět opodstatněným, přistoupíme k realizací vodorovného dopravního značení - V 12c - zákaz zastavení.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email