Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Absence osvětlení
Datum nahlášení
02.10.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Mezi garážemi v ulici Fráni Šrámka je nedostatečné osvětlení které mimo jiné ohrožuje na majetku.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad slouží k nahlašování závad na majetku města.
Statutární město Teplice na rozdíl od obytných zón, ulic, náměstí a podobných veřejných prostranství prostory před garážemi nenasvětluje.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email