Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
02.11.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Lednice stále leží mezi garážemi
Lokalita závady
ulice Žalanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid černé skládky bude proveden do konce příštího týdne.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email