Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Lampa svítí ostře do bytu
Datum nahlášení
02.11.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den,
nejedná se o poruchu, ale obracím se na vás s prosbou o pomoc. Zhruba před rokem jsme se přestěhovali do bytu v prvním patře ul. Ševčíkova 34. Byt jsme kompletně rekonstruovali a jako poslední přišel na řadu pokoj, jehož okno je přesně u lampy pouličního osvětlení. Lampa svítí hodně ostře a to přímo do pokoje a osvětluje ho nepříjemným světlem. V pokoji nelze bez silné žaluzie nebo závěsu spát. Několik domů níže ve stejné ulici je stejná lampa, kde je problém vyřešen krytem. Nevím, zda kryt instaloval některý ze sousedů nebo město. Je ve vaší síle nám s tím pomoci? Číslo lampy je: 5047. Zasílám fotky jak pokoje v noci tak lampy i lampy se zmíněným krytem.
Děkuji za jakoukoliv odpověď,
Tomáš Radič
Lokalita závady
Ševčíkova 1464/34, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Společně se správcem veřejného osvětlení hledáme vhodné řešení odstranění problému.
Problém bude v nejbližší době řešen instalací stínítka.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email