Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
03.01.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí veřejné osvětlení
Lokalita závady
gen. Svobody 1461, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email