NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030219_929b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepravidelně fungující semafor

Datum nahlášení
03.02.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, na 1. semaforu u vjezdu do Teplic ze silnice č.13 na ulici Dubská nefunguje pravidelný režim semaforu. Opakovaně se mi stalo, že u jiných směrů proběhla vícekrát zelená. Ve čtvrtek 31.1. kolem 6:15 se to stalo minimálně 4 krát a protože jsem spěchal do zaměstnání musel jsem jet na červenou!!! Děkuji Roušal

Lokalita závady
ulice Dubská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Tuto závadu vedeme v patrnosti a je způsobena porouchanou detekční kamerou právě na sjezdu ze silnice I/8, která tak ve vybraných situacích nezaznamená přijíždějící vozidlo. Nová detekční kamera a její instalace je již objednána. Realizace opravy je zasmluvněna nejpozději do 31. 3. 2019.

Omlouváme se za dočasnou komplikaci a přejeme hezký den.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email