NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030219_c3c8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dlouhodobě propadlá kanálová víka

Datum nahlášení
03.02.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Ul. 14. října vedle bočního vchodu do školy, uprostřed silnice dlouhodobě propadlé dva kulaté poklopy kanalizace a okolí. Při vyhýbání je nutné zajet do protisměru, případně přes pruh, kde normálně parkují auta u školy. Kromě toho, že se tím zbytečně ničí auta, tak se zbytečně ohrožuje bezpečnost jak řidičů, tak možných chodců (myšleno dětí, které tam mohou vběhnout). Děkuji

Lokalita závady
ulice Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email