NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030221_886f

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Koš na odpad - žádost

Datum nahlášení
03.02.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den vážení, u panelového domu V Závětří 1679/23 bylo vybudované nové parkoviště, kde je instalovaný pouze jeden odpadkový koš. Je možné nainstalovat ještě druhý? Jelikož nájemníci a ostatní občané venčí pejsky na tomto místě, je koš zcela plný od exkrementů pejsků. Což je chvályhodné!! Nedělají to všichni. Prosím bylo by možné nainstalovat na veřejné osvětlení nebo i samostatně cedule " Zde není WC pro psi!", nebo jakékoli upozornění pro občany. "Udržujte čistotu", Snad se to lidem vryje do paměti... Děkuji za vyřízení mojí žádosti S pozdravem Žižková Iveta

Lokalita závady
V závětří 1679/23, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na instalaci druhého odpadkového koše byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. Až klimatické podmínky dovolí, bude druhý koš nainstalován. S cedulemi s jakýmkoliv upozorněním na udržování čistoty máme bohužel špatné zkušenosti, protože je občani ve většině případech nerespektují a často se stávají terčem vandalů, proto žádné cedule tohoto typu neinstalujeme.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email