Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dopravní značení v ulicích Puškinova, Janáčkova, Olbrachtova, Arbesova.
Datum nahlášení
03.02.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den,
dopravní značení v těchto ulicích je správné. Zakaz zastavení a jednosměrný provoz.
Bohužel stále dochází k tomu, že tu auta stojí více než je nutné více než hodinu), opět začínají parkovat na trávníku a jezdí v protisměru.
Můžete požádat Městskou policii, aby občas provedla kontrolu.
Shodou okolností jsem dnes 3.2. 9:45 viděl dva příslušníky,policie, že kontrolovali 2 vozidla. Za to moc děkuji. Bohužel je to asi málo.
Lokalita závady
Arbesova 1581/7, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaši informaci předáme městské policii.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email