Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
černá skládka
Datum nahlášení
03.04.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
U trafostanice na křižovatce ulic Londýnská a Americká v Teplicích je černá skládka domovního odpadu. Děkuji za vyřízení
Lokalita závady
Ruská 2164/21, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto informaci předáme na dispečink svozové společnosti. Úklid odpadu bude zajištěn.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email