NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030419_aec3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice

Datum nahlášení
03.04.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na odbočce z ulice J.A.komenského do ulice J.z Poděbrat jsou ve vozovce díry kterým se jen těžko vyhnete a je to o proražení pneumatik. Bylo to hlášeno už na podzim. S pozdravem Bohuslav Vacata

Lokalita závady
ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravy v ulici J. z Poděbrad máme zařazeny v plánu oprav v průběhu jarních měsíců.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email