Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Usychající vzrostlý jehličnan
Datum nahlášení
03.04.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Strom buď nepřežil zimu nebo je napaden škůdci. V každém případě už jen živoří. Je malý kousek od chodníku a zastávky, suché větve by za větru mohly "pozlobit" lidi nebo majetky.
Lokalita závady
ulice Duchcovská 398/102, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření. Suchá dřevina bude odstraněna.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email