NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030424_0584

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Ocelove lano trcici z travniku v Trnovanevh proti Shall pobliz zastavky mhd

Datum nahlášení
03.04.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobry den ,asi tak pred mesicem jsem upozornovala na trcici ocelove lano v travniku proti Shallce, bylo mi tedy odpovezeno ,ze se bude resit, ale zatim nic ,jen s tim nekdo zakVal, no patrne je to soucast panelu ,coz pri vykopu tam ponechali. Jenze dnes uz u kauflandu sekali travu,za kratky cas se vude sekat i v mistech s trcicim zelezem a to aai tedy sekacum znemozni. Prosim zamerte se na odstraneni kdyz uz tak pekne jste orezali obrosty stromu a to krovi u zastavky v Trnovanech u Shallky.

Lokalita závady
Olbrachtova 1588/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. S firmou, která realizovala výkop v této lokalitě, bylo domluveno odstranění ocelového lana k dnešnímu dni tyto práce nebyly provedeny. Firma bude tedy opětovně vyzvána k urgentnímu odstranění tohoto lana.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email