Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Značka cyklostezky v horním Zámeckém rybníce.
Datum nahlášení
03.05.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den, všiml jsem si, že nějaký inteligentní jedinec/jedinci vytrhl značku cyklostezky ze země, a vyhodil ji do rybníka, daleko ji nedohodil a tak je stále vidět na dně, viz. fotka. Místo na mapě je přibližné
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email