NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030523_d103

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dlazdice na zidce

Datum nahlášení
03.05.2023

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Nekolik uvolnenych dlazdic a jedna rozbita dlazdice na zidce u bocni strany domu Josefa Hory 2553, Tce. Zidka je v tesne blizkosti chodniku u domu. Nejlepe zkontrolovat vsechny dlazdice.

Lokalita závady
Josefa Hory 2553, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme kontrolu a dle potřeby zadáme k opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email