NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030524_9e3f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlé keře

Datum nahlášení
03.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Prosím o úpravu a zkrácení keřů pod balkonem. Děkuji Beránková

Lokalita závady
Doubravická 1664/14, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude prověřen na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email