NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030619_29bb

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Lavičky na odpočinek.

Datum nahlášení
03.06.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Prosím o instalování několika laviček do ulice Javorová a Habrová. Žije zde mnoho starších občanů, kteří každý den chodí do potravin, která jsou na jednom konci sídliště. Při cestě tam a zpět nemají možnost kde si odpočinout, denně je vidím unavené opírat se o zábradlí, které vede k panelovým domům. Stačily by dvě nebo tři do každé ulice. Děkuji.

Lokalita závady
Javorová, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož by se lavičky instalovaly blízko jednotlivých domů, musela by se jejich instalace projednat s vlastníky jednotlivých domů na jejich družstevní schůzi s nájemníky. Máme zkušenosti, že na lavičky, které jsou instalovány v blízkosti domů si pak nájemníci stěžují, a to hlavně v souvislosti s rušením nočního klidu. Pokud by požadavek na instalaci laviček přišel od družstva, byla by jejich instalace v roce 2020 možná. Vaší žádosti tedy zatím vyhovět nemůžeme.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email