Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlý strom
Datum nahlášení
03.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V parčíku na Metelkovo náměstí na rohu s Fugnerovou ulicí přerostly větve náletového stromu tak daleko, že lidé se pod nimi musí ohýbat a autům to škrábe střechy.
Lokalita závady
Metelkovo náměstí, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, podnět byl prověřen na místním šetření. Dřevina bude upravena do 18/6/2021.
----------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 10/6/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email