NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030624_c623

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesviti lampy

Datum nahlášení
03.06.2024

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Uz tyden nesviti poulicni lampy v ulici Nova cesta, Teplice

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na odstranění závady se již pracuje.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email